פוליגרף לזוגות

פוליגרף לזוגות הוא תחום חדש יחסים בנושא שקשור לביצוע בדיקות פוליגרף והכוונה בו היא לאימות ועימות של בני זוג בנוגע לאמון שנותנים בהם. אדם זה או אחר שמתעורר אצלו החשד שבן או בת הזוג שלו בוגדים בו ירצה לדעת את זה ויבדוק את האפשרות של בקשה לביצוע בדיקת פוליגרף כדי לדעת האם מדובר בחשד אמיתי או לא. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בליווי חוקרים פרטיים שהם שכרו את השירותים שלהם פונים לבדיקות אלה.

מה בודקים באמצעות פוליגרף לזוגות?

כאמור, מדובר במחלוקת או בחוסר אמון שמתעורר בין בני זוג, נשואים או שלא. על מנת לקבל החלטות בנוגע להמשך החיים המשותפים ביחד או להמשך מערכת היחסים הזוגית בן הזוג החושד ירצה לדעת בוודאות שהבגידה לא באמת מתקיימת ואילו זה שחושדים בו ירצה להסיר מעצמו כל חשד. זו בדיוק המהות של פוליגרף לזוגות. מכוני פוליגרף מציעים כיום שירות זה ומקווים שכך יאפשרו לשני בני הזוג את השקט הנפשי שהם לבטח רוצים ומבקשים עבור עצמם.

מה בודקים בפוליגרף שמיועד לבני זוג?

בניגוד לשאלות שקשורות לשימוש בסמים או השתייכות לארגוני פשע כפי שמקובל בדרך כלל להישאל בבדיקות פוליגרף בעת גיוס לתפקיד מסוים או כבדיקה תקופתית במקום העבודה, הפעם יהיה מדובר בשאלות שקשורות בחיים הזוגיים, בקשרים עם אנשים אחרים ובמהות היחסים האלה. יתכן ותישאלנה שאלות מפורשות בנוגע לביצוע פעולות כאלה ואחרות או להימצאותו של אותו אדם במקום זה או אחר. מכאן החשיבות של ביצוע הבדיקה.

המשמעות של פוליגרף לזוגות

על פי תוצאות הבדיקה יכולות להתקבל לא מעט החלטות או בחירות – האם ממשיכים או שלא ממשיכים את החיים הזוגיים המשותפים, האם מחזירים או לא את האמון בבן או בבת הזוג וכמובן איך ממשיכים את החיים בכלל. על פי הנושא אשר מלכתחילה גרם לאותו אדם לבקש לבצע את הבדיקה כך הוא יקבל את ההחלטות האישיות שלו ולבטח ישקול בכובד ראש את כל הכיוונים ואת כל האפשרויות. על פי שיקול דעתו הוא אולי יקבל ייעוץ של אנשי מקצוע מהתחום.

דילוג לתוכן